23 Ekim 2017, Pazartesi
Bizi Takip Edin:
      
Gazetemizin
İlk Sayfasını
Okumak için
Tıklayınız.
GÜNDEM
SPOR
EKONOMİ
SİYASİ
İLÇELER
SAĞLIK
EĞİTİM KÜLTÜR
RESMİ İLANLAR
YAŞAM
İLETİŞİM
Türkiye’nin en genç belediye başkan adayı

8.1.2014 10:00:29

Türkiye’nin en genç AKP İl Belediye Başkan Adayı Eyüp Eroğlu, ilk mahalle toplantısını Bahçelievler Mahallesi’nde yaptı.

Yaklaşık bir aydır çalışmalarını sürdüren 36 yaşındaki AKP Tokat Belediye Başkan Adayı Eyüp Eroğlu, bu çalışmaları halkın beklentileri doğrusunda değerlendirdiklerini kaydetti. Eroğlu, 4 yıla yakın bir süredir yaptığı AKP İl Başkanlığı görevinin bir avantaj olacağını düşündüğünü belirterek, “Kalbimde bu memlekete hizmet etme sevdası ile bizi bu yolculukta Cenab-ı Allah inşallah mahcup etmez. Biz de sizleri mahcup etmeyiz diye her zaman dualarımda bunu söylüyorum. Çünkü belediye başkanlığı, milletvekilliği gibi bu görevler siyasette zor görevler. İnsanların talip olma anlamında sorumluluğu omuzlarındaki yükü, insanların her türlü vebalinin üzerinde olduğu yükü var. Biz yola çıkarken bu sorumluğu omuzlarımıza yükleyerek, insanları mahcup etmeden daha güzel hizmetler yapmanın mücadelesi içerisinde olacağız” dedi.
AKP Merkez İlçe Başkanı Ahmet Bay, AKP İl Kadın Kolları Başkanı Havva Sabuncuoğlu, AKP İl Gençlik Kolları Başkanı Zait Güler ile çok sayıda vatandaş katıldı.  • Etiketler :
  • -
ÖNCEKİ HABER
TOKAT’TA 114 BİN ASMA FİDANI DAĞITILDI
SONRAKİ HABER
‘Tokat termal suyla ısınan seracılık şehri olacak’


FACEBOOK YORUMLARI
YORUM YAZ
Nick :
Yorum :
Güvenlik Kodu : gkicR 
 
   
YORUMLAR
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılamadı...


Eklenme Tarihi : 8.1.2014 10
Güncelleme Tarihi : 08.01.2014
Sitene Ekle :İLGİLİ HABERLER
  Hürsöz Gazetesi