23 Ekim 2017, Pazartesi
Bizi Takip Edin:
      
Gazetemizin
İlk Sayfasını
Okumak için
Tıklayınız.
GÜNDEM
SPOR
EKONOMİ
SİYASİ
İLÇELER
SAĞLIK
EĞİTİM KÜLTÜR
RESMİ İLANLAR
YAŞAM
İLETİŞİM
Erbaa’yı AKP belediyeciliğiyle tanıştıracağız

14.11.2012 11:07:42

Erbaa AKP İlçe Başkanı Fatih Akgün, 2014 yılında yapılacak seçimlerde Erbaa Belediyesi’nin AKP belediyeciliğiyle tanıştıracaklarını söyledi.

Erbaa AKP İlçe Başkanı Fatih Akgün, 2014 yılında yapılacak seçimlerde Erbaa Belediyesi’nin AKP belediyeciliğiyle tanıştıracaklarını söyledi.

            AKP Erbaa İlçe Başkanlığı tarafından İlçe Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya AKP MKYK Üyesi Ahmet Demircan, İl Başkanı Eyüp Eroğlu, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.         

Programda; MKYK Üyesi Ahmet Demircan bir konuşma yaptı. Konuşmasında Yeni Anayasanın gerekliliğinden söz eden Demircan, Ülkemiz için yeni bir anayasa kaçınılmazdır. Dedi.  Ülkemiz insanının Refah düzeyinin nereden nerelere geldiğini ifade eden Demircan, Refah düzeyinin bulunduğu noktadan ilerilere gidebilmesi için teşkilatların sorumluluklarından bahsetti. Başbakanımızın belirlemiş olduğu 2071 hedefinden ve Hükümetimiz döneminde yapılan icraatlarla ilgili teşkilat mensuplarına bilgi veren Demircan, Daha sonra katılımcılara teşekkür ederek sözlerine son verdi.

AKP İl Başkanı Eyüp Eroğlu’da bir konuşma yaptı. Konuşmasında Demircan’ı aralarında görmekten duydukları memnuniyeti dile getirdi.  Daha sonra gündeme dair açıklamalar yapan Eroğlu;  Partimizin Seçimlerdeki başarı sırrının millet sevdası olduğunu söyledi. AKP çok büyük bir partidir. Gücünü milletten alan ve aldığı güç ile bulunduğu noktadan daha ilerilere giden, her seçimde daha çok güçlenerek yenilenen bir partidir” dedi.  Daha sonra Nüfusunun 2 binin altında kalan belediyelerin kapanması ve partinin üyelikte ki yeni hedefinin seçmen sayımızın yüzde 25 olması ile ilgili teşkilat mensuplarına bilgi verdi.

AKP Erbaa İlçe Başkanı Fatih Akgün bir değerlendirme konuşması yaptı. Konuşmasında İktidarlarının Erbaa ilçesine yapılan yatırımlarla ilgili bilgiler verdi.  Önümüzdeki seçimlerde Erbaa’yı AKP Belediyecilikle tanıştıracaklarını söyleye Akgün; biz her zaman seçime hazır bir teşkilatız. Bugün seçim olacak denFatih Akgün, ilse; Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız, Belde, Köy, ve mahalle temsilcilerimizle Başbakanımıza yakışır bir teşkilat ile çalışmalarımızı sürdürmeye hazırız. Bunun en büyük göstergelerinden birisi şuan icraa etmiş olduğumuz İlçe danışma Meclisi Toplantısıdır. Dedi.

   • Etiketler :
  • -
ÖNCEKİ HABER
Polat’tan AKP’li Eroğlu’na yolsuzluk soruları
SONRAKİ HABER
Erbaa’da bir apartmanda çıkan yangında 2 kat kül oldu


FACEBOOK YORUMLARI
YORUM YAZ
Nick :
Yorum :
Güvenlik Kodu : 9DDPc 
 
   
YORUMLAR
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılamadı...


Eklenme Tarihi : 14.11.2012
Güncelleme Tarihi : 11/14/2012
Sitene Ekle :İLGİLİ HABERLER
  Hürsöz Gazetesi