23 Ekim 2017, Pazartesi
Bizi Takip Edin:
      
Gazetemizin
İlk Sayfasını
Okumak için
Tıklayınız.
GÜNDEM
SPOR
EKONOMİ
SİYASİ
İLÇELER
SAĞLIK
EĞİTİM KÜLTÜR
RESMİ İLANLAR
YAŞAM
İLETİŞİM
Pehlivan CHP Turhal Belediye Başkan adayı

17.12.2013 09:37:56

CHP Turhal İlçe Başkanlığı tarafından yapılan ön seçim sonucunda 7 aday arasında Muhsin Pehlivan 171 oy alarak Belediye Başkan adayı olarak belirlendi. Başkan adayı Pehlivan, 2014`de yapılacak mahalli seçimlerde Turhal Belediyesi’ni CHP`li belediyeler arasına katacaklarını söyledi.

 Tokat’ın Turhal ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) tarafından belediye başkan adayının belirlenmesi için ön seçim yapıldı.

         CHP Turhal İlçe teşkilatı genel merkezin aldığı karar doğrultusunda Turhal Beldesi Belediye Başkan adayının belirlenmesi için ön seçim yaptı.

         Kral Düğün Salonu’nda yapılan ön seçim için gözetmenliği CHP Tokat İl Başkanı Duran Kum, CHP Hatay Milletvekili Hasan Akgöl, CHP Turhal İlçe Başkanı Galip Doğan ve ilçe teşkilatından yöneticilerin katıldığı komisyon yaptı.

         Sabah saat 08.00`de başlayan oylama akşam saat 17.00`ye kadar devam etti.

         7 aday adayının yarıştığı seçimde toplam 880 üyeden 667‘si oy kullandı.

Kullanılan 659 oyun 172’sini Muhsin Pehlivan, 149’unu Yücel Resuloğlu, 128’ini Bekir Atılgan, 77’sini İrfan Özdemir, 82’sini Ali Cesur, 35’ini Naci Kurt, 16’sını ise Erol Gül alırken 8 oy geçersiz sayıldı.

         Sonuçların açıklanmasının ardından tebrikleri kabul eden Muhsin Pehlivan, bundan sonra hep birlikte el ele vererek seçim çalışmalarını yürüteceklerini belirterek, 30 Mart 2014`de yapılacak mahalli seçimlerde Turhal Belediyesi’ni CHP`li belediyeler arasına katacaklarını söyledi. Pehlivan, kendisine oy veren yada vermeyen tüm CHP üyelerine teşekkür etti.

         Seçimleri değerlendiren CHP Turhal İlçe Başkanı Galip Doğan, tüm adayın belediye başkanlığına layık insanlar olduğunu belirterek, seçimlerde el ele verip bütün aday adayının da CHP için çalışacağını söyledi.

         Doğan, bütün aday adayını bir araya getirerek, bu seçimde kaybedenin olmayacağını, kazananın ise CHP olacağını ifade etti.   • Etiketler :
  • -
ÖNCEKİ HABER
Tokat’ta hasta kurtarma operasyonu
SONRAKİ HABER
Eğitimci Yazar Çamlıca Yeşilyurt’ta ‘’Çocuk Eğitimi’’ konferansa katıldı


FACEBOOK YORUMLARI
YORUM YAZ
Nick :
Yorum :
Güvenlik Kodu : nv2oc 
 
   
YORUMLAR
Bu Haber İçin Henüz Yorum Yapılamadı...


Eklenme Tarihi : 17.12.2013
Güncelleme Tarihi : 17.12.2013
Sitene Ekle :İLGİLİ HABERLER
  Hürsöz Gazetesi