USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Politika

DURAN KUM CHP'DEN ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSU YAPTI

2023 Genel Seçimleri'ne 54 gün kalırken, siyasi partilerde aday adaylığı başvuruları hız kazanmaya başladı. Bu seçimde ülkemizin geleceği için aday adayı olan isimler arasına CHP Tokat eski İl Başkanı Duran Kum da katıldı.

DURAN KUM CHP'DEN ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSU YAPTI
20-03-2023 12:07
Google News

Kum,  sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "CHP Tokat 28. Dönem Milletvekili Adaylığı başvurumuzu yaptık. Başvurumuz esnasında bizleri yalnız bırakmayan Parti Meclisi Üyelerimiz Nevaf Bilek ve Hasan Efe Uyar’a, geçmiş dönem Giresun Milletvekilimiz Eşref Karaibrahim’e ve tüm yol arkadaşlarıma teşekkür ederim. Tokat'ımıza, ülkemize ve partimize hayırlı olsun. Birlikte başaracağız." ifadelerini kullandı.

Duran Kum, Tokat'ın yetiştirdiği siyasetçilerden biri olarak, aday adaylığı başvurusunu yaptığını ve hemşehrilerinin desteğini alarak, ülkesi için hizmet etmek istediğini belirtti.

2023 Genel Seçimleri, ülkemiz için oldukça önemli bir seçim olacak. 13. Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekillerinin belirleneceği bu seçimde, aday adayları birbirleriyle yarışacaklar. Duran Kum'un aday adaylığı başvurusu, CHP'nin Tokat'taki seçim stratejisi açısından da önemli bir adım olmuş olacak.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
Müşerref Çıtır
Müşerref Çıtır 2 ay önce
Mütevazi kişiliği ,siyasi birikimiyle Tokat'a çok güzel hizmetleri getireceğine inandığım Duran Kum'a çıktığı yolda başarılar diliyorum.
ÇOK OKUNANLAR
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde oyunuzu kime vereceksiniz?
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ