(AA) - Futbolda SpToto Süper Lig, SpToto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig`e 20. hafta müsabakalarıyla devam edilecek.
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:
- SpToto Süper Lig
Bugün
13.30 Kardemir Karabükspor-Aytemiz Alanyasp(Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
16.00 Antalyaspor-Evkur Yeni Malatyasp(Antalya)
19.00 Fenerbahçe-Gençlerbirliği (Ülker)
4 Şubat Pazar:
13.30 Osmanlıspor-Kayserisp(Osmanlı)
13.30 Kasımpaşa-Teleset Mobilya Akhisarsp(Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
16.00 Atiker Konyaspor-Medipol Başakşehir (Konya Büyükşehir Belediye)
19.00 Demir Grup Sivasspor-Galatasaray (Yeni 4 Eylül)
5 Şubat Pazartesi:
20.00 Trabzonspor-Göztepe (Medical Park)
- SpToto 1. Lig
Bugün
13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Çaykur Rizesp(Erzurum Kazım Karabekir)
13.00 Ümraniyespor-Adanasp(Ümraniye Belediyesi)
15.30 Gazişehir Gaziantep-Bolusp(Gaziantep)
4 Şubat Pazar:
13.00 MKE Ankaragücü-Elazığsp(Ankara 19 Mayıs)
13.00 Adana Demirspor-Samsunsp(Adana 5 Ocak Fatih Terim)
15.30 Denizlispor-Eskişehirsp(Denizli Atatürk)
18.00 Akın Çorap Giresunspor-İstanbulsp(Giresun Atatürk)
5 Şubat Pazartesi:
18.00 Altınordu-BalıkesirspBaltok (Bornova)
- TFF 2. Lig
Kırmızı Grup
Bugün
13.30 İnegölspor-Menemen Belediyesp(İnegöl İlçe)
13.30 Sarıyer-Etimesgut Belediyesp(Yusuf Ziya Öniş)
13.30 Keçiörengücü-Tokatsp(Ankara Aktepe)
4 Şubat Pazar:
13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Tuzlasp(Seyrantepe SpKompleksi)
13.30 Hatayspor-Bucasp(Antakya Atatürk)
13.30 Kocaeli Birlikspor-Eyüpsp(Kocaeli Alparslan Türkeş)
13.30 Kastamonusp1966-Mersin İdmanyurdu (Gazi)
13.30 Sancaktepe Belediyespor-Bodrum Belediyesi Bodrumsp(Sancaktepe 15 Temmuz)
13.30 Afjet Afyonspor-Sivas Belediyesp(Zafer)
Beyaz Grup
Bugün
13.30 Hacettepe-Sakaryasp(Ankara 19 Mayıs)
13.30 Pendikspor-SBS İnşaat Kırklarelisp(Pendik)
13.30 Karşıyaka-Bandırmasp(İzmir Atatürk)
4 Şubat Pazar:
13.00 Kahramanmaraşspor-Ottocool Karagümrük (Kahramanmaraş 12 Şubat)
13.00 Gümüşhanespor-Fethiyesp(Gümüşhane Yenişehir)
13.00 Şanlıurfaspor-Altay (Şanlıurfa GAP)
13.30 Zonguldak Kömürspor-Konya Anadolu Selçuksp(Karaelmas Kemal Köksal)
13.30 BUGSAŞ Spor-Silivrisp(Ankara OSTİM)
13.30 Nazilli Belediyespor-Niğde Belediyesp(Nazilli İlçe)
- TFF 3. Lig
- Grup
Bugün
13.30 Halide Edip Adıvarspor-Yeni Altındağ Belediyesp(Vefa)
13.30 Çatalcaspor-Yomrasp(Ziya Altınoğlu)
4 Şubat Pazar:
13.30 Erbaaspor-Ofsp(Erbaa İlçe)
13.30 Batman Petrolspor-Kemersp2003 (Batman 16 Mayıs)
13.30 Bergama Belediyespor-Düzcesp(Bergama 14 Eylül)
13.30 Kozan Belediyespor-Erzin Belediyesp(İsmet Atlı)
13.30 Bayrampaşa-12 Bingölsp(Bayrampaşa Çetin Emeç)
13.30 Bayburt Grup Özel İdare-Çanakkale Dardanel (Bayburt Genç Osman)
13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Orhangazi Belediyesp(Mümin Özkasap SpTesisleri)
- Grup
4 Şubat Pazar:
13.00 Yeni Orduspor-Diyarbekirsp(Ordu 19 Eylül)
13.00 Anagold 24 Erzincanspor-Turgutlusp(Erzincan 13 Şubat)
13.00 Pazarspor-Eroksp(Pazar İlçe)
13.30 Kayseri Erciyesspor-Van Büyükşehir Belediyesp(Kayseri Atatürk SpKompleksi)
13.30 Ergene Velimeşespor-Gölcüksp(General Basri Saran)
13.30 Anadolu Bağcılarspor-1461 Trabzon (Bağcılar Mahmutbey)
13.30 Muğlaspor-Tire 1922 (Muğla Atatürk)
13.30 Ankara Demirspor-Darıca Gençlerbirliği (TCDD Ankara Demirspor)
13.30 Yeşil Bursa-Kırıkhansp(Minareli Çavuş SpTesisleri)
- Grup
Bugün
13.00 Arsinspor-Aydınsp1923 (Arsin İlçe)
13.30 Kocaelispor-Tekirdağsp(İzmit İsmetpaşa)
13.30 Payasspor-UTAŞ Uşaksp(Payas İlçe)
4 Şubat Pazar:
13.00 Elaziz Belediyespor-Ankara Adliyesp(Elazığ Atatürk)
13.00 Cizrespor-Büyükçekmece Tepeciksp(Cizre İlçe)
13.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Karacabey Birliksp(Ahmet Suat Özyazıcı)
13.30 Kızılcabölükspor-Osmaniyesp(Kızılcabölük Semt Sahası)
13.30 Tarsus İdmanyurdu-Şanlıurfa Karaköprü Belediyesp(Tarsus İlçe)
13.30 Çorum Belediyespor-Sultanbeyli Belediyesp(Dr. Turhan Kılıççıoğlu)