USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
TOKAT

MÜSİAD TOKAT ŞUBESİ’NDE GENEL KURUL VAKTİ, BAŞKANLIK ŞANLI’DAN MİSAFİR’E GEÇECEK

Müsiad Tokat Şubesi’nin 26 Ocak 2023 Perşembe günü olağan genel kurulu olacak. Başkan Mehmet Şanlı’nın görevini tamamlayacağı genel kurulda, Başkan Yardımcısı İhsan Misafir tek aday olarak Başkanlık için listesini verecek.

MÜSİAD TOKAT ŞUBESİ’NDE GENEL KURUL VAKTİ, BAŞKANLIK ŞANLI’DAN MİSAFİR’E GEÇECEK
23-01-2023 15:24
23-01-2023 15:31
Google News

Haber-Fotoğraf: Bekir Binbaş

 

Müstakil Sanayici ve iş Adamları Derneği (MÜSİAD) Tokat Şubesi’nde olağan genel kurulun 26 Ocak 2023 Perşembe günü yapılacağı bildirildi. Başkan Mehmet Şanlı’nın görev süresi dolduğundan ötürü yeni döneme aday olmayacağı genel kurulda, Başkan Yardımcısı İhsan Misafir’in Başkan adayı olarak listesini sunacağı öğrenildi.

            Görevi devredecek olan MÜSİAD Tokat Şubesi Başkanı Mehmet Şanlı, görevi devralacak Başkan Yardımcısı İhsan Misafir ve Yönetim Kurulu Üyesi İhsan Arslan gazetemize bir nezaket ziyareti gerçekleştirdiler, genel kurul davetiyesini gazetemiz Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Fatih Kılıç’a bıraktılar.

GENEL BAŞKAN MAHMUT ASMALI GELECEK

            Müsiad Tokat Şubesi’nin 26 Ocak tarihindeki genel kuruluna Genel Başkan Mahmut Asmalı’nın da geleceği duyuruldu. Yaklaşık iki yıldır MÜSİAD Tokat Şube Başkanlığı görevini yürütmekte olan Başkan Mehmet ŞANLI görev süresi dolması sebebiyle 26 Ocak Perşembe günü, Genel Başkan Mahmut Asmalı’nın da katılacağı 2. Olağan Genel Kurul ile görevi Başkan Yardımcısı İhsan MİSAFİR’e devir etmeye hazırlanıyor.

İlimizin ticari potansiyelinin artması için birçok konuda projeler hazırlayıp fikirler sunan Mehmet Şanlı görev sürecinde Türkiye genelinde birçok ticaret forumunda ve toplantılarında ilimizi başarılı bir şekilde temsil etti. Her platformda yatırımcıları Tokat’a çağırdı. Israrlı takip ve gayretleri neticesinde ilimiz Organize Sanayi Bölgesi’ne yatırımın gelmesine vesile oldu.

2. Olağan Genel Kurul’da Başkanlığı devralacak İhsan Misafir, Tokat MÜSİAD’ın kurucularından ve her kademede görev aldı. İnşaat Mühendisi olan İhsan Misafir, MİVA YAPI isimli firmasıyla Mühendislik ve Müteahhitlik işlerini yürütüyor. Tokat’ta onlarca konut projesinde imzası bulunuyor. Evli ve üç çocuk babası olan Misafir, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
IIS 10.0 Detailed Error - 403.501 - Forbidden

HTTP Error 403.501 - Forbidden

You do not have permission to view this directory or page.

Most likely causes:

  • This is a generic 403 error and means the authenticated user is not authorized to view the page.

Things you can try:

  • Create a tracing rule to track failed requests for this HTTP status code. For more information about creating a tracing rule for failed requests, click here.

Detailed Error Information:

Module   IIS Web Core
Notification   Unknown
Handler   StaticFile
Error Code   0x00000000
Requested URL   https://api.haberpanelim.com:443/puan/?lig=59416&detay=&domain=https://www.hursozgazetesi.com
Physical Path   C:\Inetpub\vhosts\api.haberpanelim.com\httpdocs\puan\
Logon Method   Not yet determined
Logon User   Not yet determined

More Information:

This generic 403 error means that the authenticated user is not authorized to use the requested resource. A substatus code in the IIS log files should indicate the reason for the 403 error. If a substatus code does not exist, use the steps above to gather more information about the source of the error.

View more information »