USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

“SİZİN İÇİN SİZİNLEYİZ”

Tokat İl Emniyet Müdürlüğü Aile içi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği ve Tokat İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından Tokat Uyuşturucu ve Madde Bağımlılığıyla Mücadele derneğinde bilgilendirme toplantısı yapıldı.

“SİZİN İÇİN SİZİNLEYİZ”
24-11-2022 11:46
24-11-2022 12:03
Google News

Tokat İl Emniyet Müdürlüğü Aile içi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği ve Tokat İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından Tokat Uyuşturucu ve Madde Bağımlılığıyla Mücadele derneğinde bilgilendirme toplantısı yapıldı. Toplantıda Tokat İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından KADES “Kadın Destek Uygulaması” tanıtıldı, uyuşturucu ile mücadeleyle ilgili bilgiler verildi. 

Bilgilendirmede şiddet mağduru veya şiddete uğrama ihtimali olan kadınların akıllı cep telefonlarına yükledikleri KADES uygulamasıyla tek tuşla polise ulaşabilecekleri, bu sayede adres ve isim bildirmek zorunda kalmayacakları aktarıldı. Aile içi şiddet ve Kadına Yönelik Şiddetle Mücadeleye ilişkin mevzuatta polisin rolü ve sorumlulukları ile kadına yönelik şiddet çeşitleri anlatıldı. KADES uygulaması ile ilgili bilgiler verilen toplantıda bir dizi eğitim ve sunum yapılarak, şiddet mağdurlarına en hızlı şekilde ulaşılabilirliği sağlamanın hedeflendiği belirtildi. Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirlikleri uygulamasının 2015 yılında İçişleri Bakanlığı tarafından başlatıldığı ifade edilerek, erkek şiddeti nedeniyle, ikamet adreslerine en yakın kolluk kuvvetine başvuran kadınların her il ve ilçede bulunan Aile içi ve Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Büro Amirlikleri’ne yönlendirildikleri ve şikayetlerini bu bürolarda vermeleri istendiği kaydedildi. 

Tokat İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan bilgilendirmede, milletin huzur ve güvenliği için suç ve suç odakları ile mücadelenin kesintisiz bir şekilde sürdürüldüğü kaydedildi. Başta gençler olmak üzere insan sağlığını tehdit eden uyuşturucu suçları ile mücadelenin “Tüm dünya çocuklarını kendi çocukları olarak gören” bir anlayışla sürdürüldüğü ifade edildi. Böyle bir anlayıştan hareketle özellikle 2017 yılından günümüze sadece operasyonel faaliyetlerde değil, aynı zamanda mücadeleye halkında katılımının sağlanması amacıyla İçişleri Bakanlığı bünyesinde birçok yeni projenin hayata geçirildiği ve bu projelerin halen başarıyla uygulandığı kaydedildi.

Tokat İl Emniyet Müdürlüğü Aile içi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği ve Tokat İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Tokat Uyuşturucu ve Madde Bağımlılığıyla Mücadele Derneği’nde yapılan bilgilendirme toplantısı sonrası kadınların sorunlarını anlattığı görüşmeler yapıldı, soruları yanıtlandı.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
IIS 10.0 Detailed Error - 403.501 - Forbidden

HTTP Error 403.501 - Forbidden

You do not have permission to view this directory or page.

Most likely causes:

  • This is a generic 403 error and means the authenticated user is not authorized to view the page.

Things you can try:

  • Create a tracing rule to track failed requests for this HTTP status code. For more information about creating a tracing rule for failed requests, click here.

Detailed Error Information:

Module   IIS Web Core
Notification   Unknown
Handler   StaticFile
Error Code   0x00000000
Requested URL   https://api.haberpanelim.com:443/puan/?lig=59416&detay=&domain=https://www.hursozgazetesi.com
Physical Path   C:\Inetpub\vhosts\api.haberpanelim.com\httpdocs\puan\
Logon Method   Not yet determined
Logon User   Not yet determined

More Information:

This generic 403 error means that the authenticated user is not authorized to use the requested resource. A substatus code in the IIS log files should indicate the reason for the 403 error. If a substatus code does not exist, use the steps above to gather more information about the source of the error.

View more information »