Gemlik Körfezi sallanmaya devam ediyor... AFAD: Olumsuz bir durum yok! Gemlik Körfezi sallanmaya devam ediyor... AFAD: Olumsuz bir durum yok!

(Haber: Emel Tekbaşoğlu Sürer)

            Çalışma hayatlarında staj ve çıraklık dönemi sigortalarının başlangıç sayılmasını talep eden vatandaşlar, 10 Aralık günü İstanbul’da gerçekleştirecekleri Büyük Buluşmaları için şimdiden duyurular yapmaktalar. Tokatlı staj ve çıraklık sigortası mağdurları da Tokat haberleri için gündemde tutarak büyük bir ses getirmek arzu ediyorlar ve “3308 Tescil Bekliyor” etiketi ile yetkililere seslerini duyurmak istiyorlar.

            Staj ve Çıraklık Sigortası Mağdurları Ankara Derneği Başkanı Ferhat Salman, sosyal mecra hesaplarından 10 Aralık 2023 Pazar günü İstanbul’da gerçekleştirecekleri Büyük Buluşmanın duyurusunu yaparken “Staj ve Çıraklık Mağdurları Arkadaşlarımız 10 Aralık 2023 Pazar günü saat 14.00 Kartal Sahil Büyük İstanbul Buluşmasına davetlisiniz. Mağduriyetinin için meydanlarda buluşma zamanı… Miting, Basın açıklaması soran arkadaşlar mutlaka katılın. Çözüm Zamanı Geldi. #3308TescilBekliyor” diye yazdı.

            Staj ve Çıraklık Sigortası Mağdurları Federasyonu Başkanı Murat Bal, Staj ve Çıraklık Sigortası Mağdurları İstanbul Derneği Başkanı Selçuk Aydın ve Staj ve Çıraklık Sigortası Mağdurları Ankara Derneği Başkanı Ferhat Salman İstanbul’da düzenlenecek büyük buluşma için yurdun dört bir yanında hazırlıkların devam ettiğini ve adına yakışır büyük bir buluşma olmasını planladıklarını vurguladılar.