TOGÜ’de Yapay Zeka ve İnsan konulu söyleşi! TOGÜ’de Yapay Zeka ve İnsan konulu söyleşi!

TFF 3'üncü Lig 4'üncü Grup'ta mücadele eden Tokat Belediye Plevnespor, yarın (Pazar) deplasmanda 23 Elazığ Futbol Kulübü ile karşı karşıya gelecek. Bugün sabah saatlerinde karayoluyla Elazığ'a hareket eden Tokat ekibi, deplasmanda 3 puanla dönmek istiyor.

PAZAR GÜNÜ YOĞUN KAR YAĞIŞI NEDENİYLE AMATÖR MAÇLAR ERTELENDİ

Elazığ 1. Amatör Küme’de hafta sonu oynanması planlanan ikinci yarı maçları etkili olması beklenen kar yağışı nedeniyle bir hafta ertelendi.

Elazığ’da etkili olması beklenen yoğun kar yağışı, amatör futbolu sekteye uğrattı. Hafta sonu yapılması planlanan 1. Amatör Küme ikinci yarı maçları bir hafta ertelendi. Elazığ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’ndan yapılan açıklamada, “Meteoroloji İl Müdürlüğü’nün uyarıları doğrultusunda ilimizde etkili olması beklenen kuvvetli ve yoğun kar yağışı nedeniyle, elverişsiz hava ve saha koşulları ile ulaşımda yaşanması muhtemel sorunlar da dikkate alınarak, 27-28 Ocak tarihleri arasında oynanması gereken müsabakalar İl Tertip Komitesi kararı ile bir hafta ileri kaydırılmıştır” denildi.

ELAZIĞ-TOKAT MAÇI OYNANACAK MI?

TFF 3'üncü Lig 4'üncü Grup'ta 17'inci hafta maçı saat 14.00'da oynanacak. Elazığ Küme'nin yoğun kar yağışı nedeniyle ertelenmesi, 23 Elazığ Futbol Kulübü - Tokat Belediye Plevnespor maçı da ertelenir mi sorusunu akla getirdi. Henüzkesinleşen bir bilgi bulunmuyor. Maçın oynanması ya da iptal etmesi halinde bilgiler güncellenecektir.