AK Parti Tokat İl Başkanı Ali Özer, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 31 Mart Mahalli seçimler Tokat mitingi öncesinde yaptığı selamlama konuşmasında, Tokat'ın 12 ilçe ve 26 bölgesindeki zaferlerinin önemini vurgulayarak "gerçek tarih yazmaya devam edeceklerini" dile getirdi.

Özer, konuşmasında Tokat'ın ve diğer bölgelerin önemine dikkat çekerek, şehrin değerini her zaman takdir eden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkürlerini iletti. Seçim sürecinde emek veren herkese minnettarlığını belirten Özer, partilerinin kuruluşundan itibaren şehrin her alanında gelişmeye katkı sağladıklarını vurguladı.

Tokat'ın ruhunu oluşturan insanların desteğiyle, 31 Mart idari seçimlerinde elde edilen zaferin, şehri daha ileriye taşıyacağını ifade eden Özer, aşk ve azimle çalışarak şehrin her köşesinde eser ve hizmet siyasetiyle "gerçek tarih yazmaya devam edeceklerini" vurguladı.

Özer, Tokat'ın AK Parti'nin çabalarıyla daha da yüceltilmesi için kararlılığın arttığını belirtti. Tokatlıların desteği ve gayretiyle, şehrin daha da ileriye taşınacağına olan inancını dile getirdi.

İşte 25. Dönem Tokat İl Genel Meclisi Üyeleri İşte 25. Dönem Tokat İl Genel Meclisi Üyeleri

Özer, konuşmasının sonunda, Tokat'ın ve Türkiye'nin geleceği için var güçleriyle çalışacaklarını ve hizmetlerin en iyisini sunacaklarını sözlerine ekledi. Bu bağlamda, Tokat'ın dününe sahip çıkarak yarınlarını daha güçlü kılmak için ellerinden geleni yapacaklarını vurguladı.