Hazar Vural Jane kimdir eşi kim? Hazar Vural JANE nereli kaç yaşında mesleği? Hazar Vural Jane kimdir eşi kim? Hazar Vural JANE nereli kaç yaşında mesleği?

Portekizli hakem Andre Narciso, futbol dünyasında önemli bir isim olarak öne çıkıyor. Peki, Andre Narciso kimdir, kaç yaşında, nereli? VAR hakemi Andre Narciso hangi takımlarda çalıştı? İşte detaylar...

Andre Narciso kimdir?

Portekizli hakem Andre Narciso, futbol dünyasında önemli bir isim olarak öne çıkıyor. 24 Şubat 1983 tarihinde Lizbon'un Setubal şehrinde doğan Narciso, kariyerine hakem olarak adım atmış ve başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çekmiştir.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun duyurduğu bilgilere göre, Galatasaray - Adana Demirspor maçının VAR hakemi olarak görev yapacak olan Andre Narciso, uluslararası alanda da tanınmış bir isimdir.

Kariyeri boyunca pek çok önemli organizasyonda görev almış olan Narciso, 2023/2024 sezonunda UEFA Şampiyonlar Ligi Elemeleri, Trendyol Süper Lig, Saudi Pro League, Liga Portugal ve Taça de Portugal gibi önemli organizasyonlarda VAR hakemi olarak görev yapmıştır. Ayrıca, UEFA Şampiyonlar Ligi Elemeleri'nde Galatasaray - Zalgiris maçında da VAR hakemi olarak görev yapmıştır.

Andre Narciso'nun futbol hakemliği kariyerindeki başarıları ve tecrübesi, onu uluslararası arenada önemli bir konuma taşımıştır.