Tokatlı Kıbrıs Gazisi Ali Çetin Günal hayatını kaybetti! Tokatlı Kıbrıs Gazisi Ali Çetin Günal hayatını kaybetti!

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi (TOGÜ) Artova Meslek Yüksekokulu İletişim Kulübü üyeleri, çevre temizliği bilincini artırmak ve engellilere destek olmak amacıyla başlattıkları mavi kapak toplama kampanyasında büyük bir başarıya imza attı. İletişim Kulübü üyesi İbrahim Şenyerli ve Hasan Can Kazi'nin öncülüğünde yürütülen kampanya kapsamında toplam 180 bin adet plastik kapak toplandı. Öğrencilerin öncülüğünde toplanan plastik kapaklardan elde edilen gelire, Artova Belediye Başkanı Ali Güner'in de destek vermesiyle, bir tekerlekli sandalye alındı. Alınan tekerlekli sandalye, Tokat'ın Artova ilçesi Sağlıca köyünden Kaya Töre'ye teslim edildi.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Artova MYO Müdürü Doç.Dr. Hasan Coşkun  Artova MYO'da bu tür sosyal sorumluluk projelerinin devam edeceğini belirterek, şunları ifade etti: "İletişim Kulübü üyelerinin özverili çalışmaları, öğrencilerimizin katkıları ve Artova halkının da desteğiyle gerçekleştirilen mavi kapak kampanyası, çevre bilincini artırmanın yanı sıra engellilerin yaşam kalitesini iyileştirmeye yönelik önemli bir adım oldu.  Bu anlamlı kampanyayla, hem çevre kirliliğine dikkat çekmek hem de ihtiyaç sahibi insanlara yardımcı olmanın güzel bir örneği sergilendi. Kampanyaya öncülük eden İbrahim Şenyerli ve Hasan Can Kazi'yi duyarlılıklarından dolayı kutluyorum. Artova Belediye Başkanı Sayın Ali Güner beyefendiye de bu projenin hayata geçirilmesinde göstermiş olduğu ilgi ve maddi destekleri için çok teşekkür ediyorum".  

Kampanyaya katılan ve destek veren herkese teşekkür eden İletişim Kulübü üyeleri ise bu tür projelerin artarak devam etmesini umut ettiklerini ifade ettiler. 
 

Editör: Elvan Mert