Cumhuriyet Üniversitesi Vakfı Okulları Özel Mahir Sevim Özduman Ortaokulu 8’inci sınıf öğrencileri, LGS sınavı öncesi kampa girdi.

Sivas’ta eğitimin öncüsü olan Cumhuriyet Üniversitesi Vakfı Okulları, öğrencilerini en iyi şekilde hazırlamaya devam ediyor. 8’inci sınıf öğrencilerini Liselere Geçiş Sınavı (LGS) için hazırlayan CÜ Vakfı Okulları, öğrenciler için kamp düzenledi. 24 Nisan’da başlayarak 10 Mayıs’ta tamamlanacak olan kampta yoğun soru çözümleri ve branş deneme sınavları yapılacak.

Çürüyen ağaç üzerine devrildi, felaketin eşiğinden dönüldü Çürüyen ağaç üzerine devrildi, felaketin eşiğinden dönüldü

"LGS Son Tur Kampımız Başladı"

Kamp ile ilgili bilgiler veren CÜ Vakfı Okulları Özel Mahir Sevim Özduman Ortaokulu Müdürü Ersin Yılmaz, “8. Sınıf öğrencilerimiz için 24 Nisan Çarşamba günü itibariyle kamp programına başladık. Taha Akgül Spor Salonu’nda uyguladığımız kampta yoğun soru çözümü, branş denemeleri ve öğretmenlerimiz tarafından sorulara geri dönüşler veriliyor. 10 Mayıs Cuma günü sonlanacak olan kampımızda Rehber öğretmenimiz ve tüm 8. sınıf branş öğretmenlerimiz öğrencilerimize destek oluyorlar. Umarım verimli bir kamp dönemi gerçekleşir. Kamp sonunda okula gelecek çocuklarımıza seri denemeler uygulanarak LGS’ye hazır hale getirmiş olacağız. Şimdiden tüm çocuklarımıza başarılar diliyorum öğretmenlerimize ve velilerimize de destekleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: iha