Pursaklar Belediyesi, ulaşımda kaliteyi artırmak ve araçların trafikteki seyrini daha güvenli hale getirmek için yol yenileme seferberliğine devam ediyor.

5 yıl içerisinde sürdürülen çalışmalarda Pursaklar Belediyesine bağlı ekipler, yol yenileme çalışmaları kapsamında ilçenin farklı noktalarında tahrip olmuş 828 sokak asfalt, beton yol ve kilitli parke taşı döşeme çalışmaları modern ve estetik görünüme kavuşturdu.

IC Enterra Yenilenebilir Enerji, ilk çeyrekte net elektrik üretimini yüzde 50'ye yakın artırdı IC Enterra Yenilenebilir Enerji, ilk çeyrekte net elektrik üretimini yüzde 50'ye yakın artırdı

“İlçemizde altyapısı tamamlanmış noktalarda yollarımıza hemen müdahale ederek modern ve sağlıklı hale getiriyoruz”

İlçenin dört bir yanında, gece-gündüz demeden, yaz-kış demeden yol yenileme çalışmalarına devam ettiklerini belirten Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, “Belediye olarak belirlediğimiz planlama ve program çerçevesinde gece gündüz demeden yol yenileme çalışmalarına devam ediyoruz. İlçemizde altyapısı tamamlanmış noktalarda yollarımıza hemen müdahale ederek modern ve sağlıklı hale getiriyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada ilçemizin yaşam standartlarının yükselmesine katkı sunma hedefiyle çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

İlçenin daha estetik, güvenilir ve konforlu yollara sahip olması için ASKİ, EnerjiSA, Telekom ve BaşkentGaz’ın alt yapı çalışmaları nedeniyle deforme olan her sokağa anında müdahale eden Pursaklar Belediyesi, asfalt serimi, beton yol ve kilitli parke taşı döşeme çalışmaları ile sokakları modern ve yepyeni görünüme kavuşturuyor.

Kaynak: iha