Deniz Akkaya kızı Ayşe Önbilgin kimdir, kaç yaşında? Ayşe Önbilgin annesini dövdü mü? Deniz Akkaya kızı Ayşe Önbilgin kimdir, kaç yaşında? Ayşe Önbilgin annesini dövdü mü?

Haftalık takım düzenine geçilen Survivor All Star yarışmasında, kıyasıya mücadeleler sonucunda adaya veda eden isim belli oldu. Peki adaya kim veda etti. İşte detaylar...  

Survivor All Star'a veda eden isim!

Son dokunulmazlık oyununda kıyasıya bir mücadele sergileyen Aleyna ve Sercan arasında yaşanan mücadelede, skor 5-1 lehine sonuçlandı ve Survivor All Star'a veda eden isim Sercan Yıldırım oldu. Adaya göz yaşlarıyla vedasını yapan Yıldırım, duygularını şu sözlerle ifade etti: "Bu sene Survivor benden ne istediyse, vermeye çalıştım açıkçası. Üzgünüm ama bir o kadar da haklı gururum var. O yüzden başımı eğip değil de, dik bir şekilde gitmeyi tercih edeceğim."

Yarışma boyunca gösterdiği performansla dikkat çeken Sercan Yıldırım, veda konuşmasında, rekabetin getirdiği yoğun duyguları da paylaştı. Yıldırım  "Kimi kırdıysam, üzdüysem kusura bakmasın. Gerçekten de rekabeti sağlamak için belki bağırdım, belki itirazlarım o yüzdendi. O rekabet olmasa buranın anlamı da olmazdı. O yüzden herkese kusura bakma diyorum. Çok fazla da söyleyecek bir şey yok. Beni bekleyen ailem, arkadaşlarım, sporcularım var. Onları çok özledim. Hakkınızı helal edin" dedi. 

Survivor All Star'da yaşanan bu ayrılık, izleyicileri derinden etkilerken, yarışmanın devam eden bölümlerinde heyecanın daha da artması bekleniyor. 

Editör: Elvan Mert