Haber: Mustafa Işık
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Yılmaz, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Yılmaz, mesajında emeğin ve dayanışmanın önemine vurgu yaparak, 1 Mayıs'ın adalet, eşitlik ve insanca yaşam mücadelesinin önemli bir günü olduğunu belirtti.

Ülkemizin gelişiminde önemli bir rol oynayan işçilerin hak ve hukuk mücadelesinin sembolü olan 1 Mayıs'ı coşkuyla kutlayan Yılmaz, işçilerin emeğinin toplumsal kalkınmadaki yadsınamaz katkısına dikkat çekti.

Kenenin ısırdığı kişiyle temas edenlerin de 14 gün boyunca takip edilmesi önerisi Kenenin ısırdığı kişiyle temas edenlerin de 14 gün boyunca takip edilmesi önerisi

Yılmaz, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Emeğin ve dayanışmanın değerini bir kez daha hatırladığımız 1 Mayıs, çalışma hayatında adalet, eşitlik ve insanca yaşam mücadelesinin önemini vurgulamak adına değerli bir fırsattır. Ülkemizin gelişiminde yadsınamaz bir payı olan işçilerimizin hak ve hukuk mücadelesinin sembolü olan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü coşkuyla kutluyorum!"