MHP Tokat İl Başkanlığı tarafından ilçe ve belde belediye başkanı adayları tanıtım toplantısı düzenlendi. MHP Tokat Belediye Başkan Adayı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, “Yazıcıoğlu ailesi olarak babamın bize bıraktığı en büyük miras her memleket evladının kucaklanmasıdır. O nedenle biz kavgaya değil, kucaklaşmaya geliyoruz” dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi Tokat İl Başkanlığı tarafından il, ilçe ve belde belediyeleri başkan adayları tanıtım toplantısı düzenlendi.