Tokat’ta 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri için siyasi partilerinin Belediye Başkanı Adayları çalışmalarını yoğun şekilde sürdürüyor. Tokat’ta merkez Belediye Başkanlığı için hali hazırdaki Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, üçüncü dönem için yeniden Ak Parti’nin Adayı olurken, Milliyetçi Hareket Partisi’nin Tokat Belediye Başkanı Adayı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, İyi Parti’nin Tokat Belediye Başkanı Adayı Şeref Menteşe, Cumhuriyet Halk Partisi’nin Tokat Belediye Başkanı Adayı Murat Yazıcı ve Saadet Partisi’nin Tokat Belediye Başkanı Adayı Selim Işık günlük faaliyetlerini sosyal mecra hesaplarından paylaşmaktalar.
Tokat Belediyesi Başkan Adaylarının sosyal mecra hesaplarından paylaştıkları günün fotoğraflarını ve notlarını derledik.
İşte adaylardan seçilen günün Fotoğraflarına bakın!
Ak Parti Tokat Belediye Başkanı Adayı Eyüp Eroğlu:
Tokat'ımıza Değer Katmak İçin Varız!
Yeni haftaya, yeni güne belediyemizde Tokat'ımıza birlikte hizmet ettiğimiz teknik birimlerimizde görev yapan değerli mesai arkadaşlarımızla bir araya gelerek başladık. Bütün mesai arkadaşlarıma işlerinde kolaylıklar diler, tüm hemşehrilerimize hayırlı haftalar dilerim.