TOGÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Yılmaz’ın girişimleri ile Üniversite Hastanesinde hastaların kolayca randevu alabilmesi ve alınan randevuların poliklinik kaydına dönüştürülebilmesi için “Ben Geldim” adlı randevu kayıt uygulaması geliştirildi.
Rektör Yılmaz yapmış olduğu açıklamada Üniversite Hastanesinin hem Tokat hem de bölgede hastaların yoğun talebi ile karşılaştığını ifade ederek hasta memnuniyetini artırma yönünde adımların atıldığını kaydetti. “Ben Geldim” uygulaması ile de hastaların randevu almalarının kolaylaştırıldığını kaydeden Rektör Yılmaz bu sayede uzun kuyruk oluşumunun da engellendiğini ifade etti.

Tokat'ın geleceği için önemli adım! İlk toplantı yapıldı Tokat'ın geleceği için önemli adım! İlk toplantı yapıldı


Güvenli ve kolay kayıt sistemi
Hasta bilgilerinin en üst düzeyde korunduğu uygulamayı hastalar mobil cihazlarına indirebilecekler. Ayrıca, kolay tasarımı sayesinde randevularını kolayca kayda dönüştürebilecekler. Hasta memnuniyetini ve erişilebilirliği artırmak için hizmete sunulan uygulama ile randevu alan hastalar kendi kayıtlarını yapmak için sıra beklemek zorunda kalmayacaklar.
Uygulamayı indirmek ve detaylı bilgi almak için Üniversite Hastanesinin internet sayfasını ziyaret edebilir ya da has[email protected] adresinden yetkililerle iletişim kurabilirsiniz.