Tokat Belediye Başkanı Avukat Eyüp Eroğlu, birlikte hizmet verdikleri teknik ekipteki arkadaşlarıyla gerçekleştirdiği buluşma ile ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Eroğlu, "Yeni haftaya, belediyemizde birlikte hizmet ettiğimiz teknik birimlerimizde görev yapan değerli mesai arkadaşlarımızla bir araya gelerek başladık. Bütün mesai arkadaşlarıma işlerinde kolaylıklar diler, tüm hemşehrilerimize hayırlı haftalar dilerim” dedi.