Suç dünyasının karanlık figürlerinden biri olan Barış Boyun, son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri haline geldi. İşte, Barış Boyun hakkında merak edilen detaylar:

Barış boyun Kimdir, Kaç Yaşında, Ne İş Yapıyor?

Türkiye'de ve Avrupa'da işlenen birçok cinayetin sorumlusu olarak bilinen Barış Boyun, 45 yaşındadır. Kırmızı bültenle aranan bir suç örgütü lideri olan Boyun, inşaat ve ticaretle uğraşmaktadır. Birçok şirketi olduğu bilinmektedir.

Barış boyun Nereli?

Gürcistan'da yaşadığı iddia edilen Barış Boyun'un adı, yeni bir operasyonla gündeme gelmeye devam etmektedir.

Cinayetler ve İddialar

Barış Boyun suç örgütünün, birçok silahlı çatışma ve cinayete karıştığı belirlenmiştir. Örgütün 8 cinayet dosyasının bulunduğu öğrenilmiştir. Boyun çetesinin, Şişli'de trafikte silahlı saldırıya uğrayarak öldürülen Sırp çete lideri Jovan Vukotiç’in katillerini tuttuğu iddia edilmiştir. Ayrıca, çete 25 Aralık 2022'de Anucurlar'da bir kahveyi taramış ve bu olayda Ramazan Arslan'ın öldürüldüğü bilinmektedir.

Yunanistan'da Öldürülen Türkler ve Barış Boyun İlişkisi

Barış Boyun çetesi, son olarak Yunanistan'da gündeme gelmiştir. Bir otomobildekilere yönelik silahlı saldırının ardından 6 kişi yaşamını yitirmiştir. Yunan medyası, ölenlerin Türk olduğunu duyurmuş ve bu kişilerin Barış Boyun çetesine mensup olduğu iddiasında bulunmuştur.

Nusr-et Saldırısı

Son olarak, Barış Boyun'un talimatıyla çete üyeleri İstanbul Beşiktaş'taki 'Nusr-et' dükkanına saldırmıştır. İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Mahzen-22 operasyonuyla silahlı saldırıya ilişkin detayları ve gelişmeleri kamuoyuyla paylaşmıştır.

Suç dünyasının bu karanlık figürü, pek çok cinayetle ve organize suç örgütü faaliyetiyle anılmaktadır. Yetkililer, Boyun'un peşindeki operasyonları sürdürmekte ve kamuoyunu bilgilendirmeye devam etmektedir.

Ceyda Düvenci'nin sevgilisi Güçlü Mete kimdir, kaç yaşında, nereli? Güçlü Mete mesleği ne, hangi radyoda? Ceyda Düvenci'nin sevgilisi Güçlü Mete kimdir, kaç yaşında, nereli? Güçlü Mete mesleği ne, hangi radyoda?

Daltonlar Çetesi Lideri Barış Boyun öldü mü?

Barış Boyun'un ölüp ölmediği hakkında net bir bilgi yoktur. Barış Boyun'un liderliğindeki çete, son zamanlarda yaşanan çatışmalarla gündeme gelmiştir. Basında yer alan bilgilere göre, çete, farklı suç örgütleriyle karşı karşıya gelmiş ve bu çatışmalarda 20 kişi hayatını kaybetmiştir. Bu çatışmalar, suç dünyasında gerilimi artırmış ve toplumda endişe yaratmıştır.