TFF 3. Lig 4. Grup'ta 2. Hafta maçında Tokat Belediye Plevnespor, 42. dakikada Anıl Arıcıoğlu'ndan gelen gol ile 23 Elazığ Futbol Kulübü'nü 1-0 yendi. Maçın ardından golün kahramanı Anıl Arıcıoğlu değerlendirmede bulundu. 

Anıl'ın maç yorumu şöyle oldu:

UEFA Şampiyonlar Ligi: Manchester United: 1 - Galatasaray: 1 (İlk yarı) UEFA Şampiyonlar Ligi: Manchester United: 1 - Galatasaray: 1 (İlk yarı)

"Ligin ilk maçı ilk gol, üç puan. Taraftarımızın önünde ilk defa oynuyorum. İçerideki ilk maçımız. Galibiyetle başlamak çok önemliydi. Bir de üstelik gol de attım. Benim için daha anlamlı hale geldi. İnşallah taraftarlarımızın önünde daha çok da olacak. En kötü play off hedefimiz. İnşallah bakalım kazasız belasız. Arkadaşlık olarak hepimizin çok iyi ortamı var. Sahadaki futbol olarak şimdi şöyle bir durum var. Ben on gündür buradayım. On gün önce geldim. Yeni arkadaşlarımız da var. Bizim uyum sürecimiz olduğunu düşünmüyorum ama illa ki ilerleyen haftalarda daha çok oturan bir takım haline geleceğiz. Nevşehir maçı da öyle. Yani rakiplerimizi görüyoruz. Top genellikle bizde kalıyor. Yani ligin ilk başları, çözülür o. Haftaya Muş deplasmanı var. Her maça puan üç puan için çıkıyoruz ama her şeyi yapacağımıza söz veriyorum."