Natalie Fear tarafından yayınlanan haberde, GTA serisinin altıncı oyununda bir çocuğun yer alabileceği söylentisi interneti karıştırdı. Bu potansiyel hikaye detayı, şimdiye kadar duyduğumuz en tuhaf hikaye detaylarından biri gibi görünüyor.

Geçtiğimiz yılın eylül ayında ortaya çıkan bir dizi sızıntının ardından, hayranlar yeni oyunun iki ana karakteri, Lucia ve Jason'ı tanıdı. Bu Bonnie ve Clyde tarzındaki iki soyguncunun, tartışmalı bir şekilde adlandırılmamış çocukları, iddiaya göre sadece oyunun kesilmiş sahnelerinde görünecek. Bu, hikayedeki olası ahlaki sorunların bir çözümü olabilir, ancak henüz çocuğun oyun içinde nasıl bir rol alacağı belirsiz.

Lucia, GTA serisinin ilk oynanabilir kadın karakteri olacak ve yeni çocuk karakterinin daha duygusal bir hikaye çizgisinin temeli olabileceği düşünülüyor. GTA oyunları, anlaşılır bir şekilde tarih boyunca çocuksuzdu, bu nedenle gençlerin dahil edilmesi, GTA'nın ana çekiciliğini - tamamen umursamaz bir kaosu - kaçırmamak için dikkatlice ele alınmalıdır.

GTA'nın farklı hikaye çizgilerine ve karakterlere doğru ilerlemesi ilginç, ancak şu anda söylenti hakkında biraz kararsızım. Bir kadın kahramanımızın olması zamanının geldiğini düşünüyorum, ancak bir çocuk karakterinin tanıtılması beni ahlaki bir gri alanda bırakıyor - çocuklar ve şiddetin karıştırılmaması gerektiğini söylemek absürt değil diye düşünüyorum. Rockstar, sızıntıları henüz onaylamadığı için şu anda gelecek hakkında (biraz endişeli) beklenti içinde yaşamak zorundayız.

Valve'ın Counter-Strike 2 Güncellemesi Yanlışlıkla Binlerce Oyuncuyu Banladı Valve'ın Counter-Strike 2 Güncellemesi Yanlışlıkla Binlerce Oyuncuyu Banladı

Tüm detaylar Aralık ayında resmi fragmanın yayınlanmasıyla ortaya çıkacak, ancak şu anda GTA'yı Fortnite içinde deneyimlemenizi sağlayan Epic Games'in Unreal Engine aracını kontrol etmeyi unutmayın.

Kaynak: HABER MERKEZİ