Haber-Foto: Mustafa Işık

Tokat Belediye Plevnespor, evinde oynayacağı 23 Elazığ Futbol Kulübü maçının hazırlıklarını Gaziosmanpaşa Stadyumu’nda yapılan antrenmanla devam etti.

Genç Yetenekler Gelişim Ligi’ne Hazırlanıyor Genç Yetenekler Gelişim Ligi’ne Hazırlanıyor

TFF 3’üncü Lig 4’üncü Grupta mücadele eden Tokat Belediye Plevnespor evinde 23 Elazığ Futbol Kulübü’nü ağırlayacak.  17 Eylül Pazar günü saat 15.30’da Gaziosmanpaşa Stadyumunda oynanacak maç öncesinde Tokat ekibi, Semih Tokatlı liderliğinde idmanları hafta boyunca gerçekleştirdi. Amasyaspor F.K maçında sakatlanan Burak Evren dışında ciddi sakatlığı bulunmayan Bordo-Beyazlı ekipte Perşembe günü Statta dar alanda paslaşma ve taktik çalışması yapıldı. Yapılan antrenmanı As Başkan İsmet Yiğit, eski Tokat TÜFAD Başkanı Ercan Süsoy, Gençlik ve Spor İl Müdürü Haşim Eger, Antrenör Mahmut Bayçu’nun yanı sıra yönetim ve basın mensupları takip etti. Kaleci Ebubekir Elihoş ise, 23 Elazığ Futbol Kulübü maçını üç puanla taçlandıracaklarını ifade etti.

“23 ELAZIĞ FUTBOL KULÜBÜ MAÇINI ÜÇ PUANLA TAÇLANDIRACAĞIZ”

Şanlıurfa doğumlu kaleci Ebubekir Elihoş, “Geçen sezon Erbaa buradaydım. Tokat'a aşinayım zaten. Doğru. Tokatlısı beni sevdi. Ben de Tokat'ı sevinirim Çünkü Tokat Belediye Plevnespor'dayız. Güzel bir aile ortamımız var. Keyif alıyoruz yaptığımız her şeyden. Lige iyi başladık, deplasmanda bir puan önemli bir sonuç lige iyi başlamak önemli. Her ne kadar galibiyeti kaçırsak da, başlangıç için önemliydi puan almak. Şimdi önümüzde bir Elazığ maçımız var. İyi çalışıyoruz. İnşallah 23 Elazığ Futbol Kulübü maçını üç puanla taçlandıracağız, bunu iki puan ortalamayla da inşallah Play-Off ve şampiyonluğa gideceğiz. İddialıyız hem de iyi iddialıyız. Herkes de bunun bilincinde ve farkında. Hepimiz istiyoruz bunu, bu şehre yakışacak ikinci lig inşallah. Bunun için de çalışıyoruz. Hem hocalarımızla hem yönetimimizle hem de futbolcularımızla. Hem de elimizden geleni yapıyoruz.” diye konuştu