Masterchef 2021 sezonunda yarışan Tahsin Küçük All Star sezonunda yarışmaya devam ediyor.  Ününü sosyal medya hesabı ile daha da arttıran Küçük, yemek tariflerini paylaşırken püf noktaları da veriyor. Tahsin Küçük'ün hesabında yer verdiği bir videosunda Tokat yaprağını öve öve bitirememesi dikkat çekti.

TAHSİN KÜÇÜK KİMDİR?

Yarışmaya Kocaeli'nden katılan Tahsin Küçük, 25 yaşındadır. Babası sayesinde bu işe erken başladığını söyleyen Tahsin, 13 yaşından beri mutfakla iç içe olduğunu dile getirmişti. Aslen Trabzonlu olan Tahsin, mutfağın dışında birçok dans türüne de ilgili olduğunu söylemişti. Okan Üniversitesi gastronomi mezunu olan Tahsin Küçük, 2015 yılında 'Ver Fırına' isimli yemek yarışmasına katılmıştır. Geçtiğimiz yıllarda Yemekteyiz isimli programa da katılan Tahsin Küçük, ilginç tavırları ile dikkatleri üzerine çeken bir yarışmacıdır. Tahsin Küçük, Masterchef'in ardından Şef Kapımda isimli programda sunuculuk yapmıştır.

TAHSİN KÜÇÜK MASTERCHEF PERFORMANSI

Masterchef 2021 sezonunda yarışan Tahsin Küçük, özellikle tatlı konusunda son derece başarılıdır. Masterchef Türkiye'nin yarı finalinde Hasan ile karşı karşıya gelen Tahsin, Masterchef 2021'i 3. olarak tamamladı. Masterchef All Star'da ise 2021 kadrosundan seçilen 3. isim oldu.

Tokat'a gelen otobüsle kafa kafaya çarpışan otomobil parçalara ayrıldı: 2 ölü, 3 yaralı Tokat'a gelen otobüsle kafa kafaya çarpışan otomobil parçalara ayrıldı: 2 ölü, 3 yaralı

INSTAGRAM'DA TAHSİN KÜÇÜK

Instagram'da yaklaşık 1 milyon takipçisi bulunan Tahsin Küçük, hem kendi fotoğraflarını, hem de hazırladığı yemekleri takipçileriyle paylaşıyor.

‘YOK BÖYLE BİR YAPRAK’ DEDİ

7’den 70’e herkesi etkileyebilecek bir sarma tarifi için 5 püf noktası veren Tahsin Küçük, püf noktalarının birinde sarma yaparken mutlaka Tokat yaprağı kullanılması gerektiğini belirtti.  Tokat yaprağını diğer yapraklardan ayıran özellikleri anlatan Küçük, ‘Yeri geldiğinde yumuşacık, yeri geldiğinde sarmayı taşıyabilen, ağızda dağılan şahane bir formu ve yapısı vardır. Deneyen herkese afiyet olsun’ dedi.