Milliyetçi Hareket Partisi Tokat İl Teşkilatının 14. Olağan Genel Kurul Toplantısı bugün Dedeman Otel’de geniş bir katılımla yapıldı. Kurul'da tek liste ile seçime giren Mustafa İpek güven tazeledi. 

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) 22. yaşını kutluyor Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) 22. yaşını kutluyor

Kongreye Tokat'ta ki cumhur ittifakı ortağı partilerin temsilcileri ve parti üyeleri katıldı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım'ın başkanlık ettiği kongre, İstiklal Marşı okunarak ve saygı duruşuyla başladı. MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin il kongresi için gönderdiği mesajı Milletvekili Yücel Bulut katılımcılara iletti. Kongre, faaliyet raporu sunumuyla devam etti. Kongre teması "Cumhuriyet'in yeni yüzyılı Türk ve Türkiye Yüzyılı" olarak belirlendi.

Yoluna MHP Tokat İl Başkanı olarak devam edecek olan Mustafa İpek "büyük ve güçlü Türkiye yolunda Cumhur İttifakı olarak birlikte çok güzel işler başaracağız" dedi ve katılımcılara teşekkür etti.

Yönetim kurulunda Ahmet Akcan, Ahmet Gül, Ahmet Keser, Alparslan Tezcan, Dursun Yazar, Dürdane Susar, Emre Çevirgen, Enes Kılıç, Fatih Buzlukluoğlu, Fatih Karameşe, Harun Alhun, Haydar Duman, İlyas Tonbul, Mahmut Gülhan, Musa Özdemir, Mustafa Gündüz, Mustafa Kaya, Satılmış Çakıcı, Şivan Coşar, Şükrü Tokel, Tarık Ağaç, Turan Dama, Ünal Ekinci, Yavuz Uzamış isimleri yer aldı.