Oppo'nun merakla beklenen Reno 11 ve Reno 11 Pro modelleri, ultra dayanıklı batarya özellikleri ile dikkat çekiyor. Özellikle aşırı sıcak ve soğuk koşullarda şarjı sürdürebilme yeteneği, kullanıcılara benzersiz bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Prime Gaming'in Aralık Ayı Hediyeleri: Toplam Değeri 1.400 TL! Prime Gaming'in Aralık Ayı Hediyeleri: Toplam Değeri 1.400 TL!

Reno 11 serisi, öne çıkan bir özellik olarak ultra dayanıklı bataryaya sahip olacak ve bu özellik, Oppo'nun 4 yıl süresince ücretsiz batarya değişim programını içeriyor. Bu program, satın alma tarihinden itibaren 4 yıl içinde pil sağlığının %80'in altına düşmesi durumunda ücretsiz batarya değişim hizmeti sunuyor. Bu uygulama, daha önce A2 Pro 5G modelinde başarıyla uygulanmıştı ve şimdi Reno 11 ailesine de entegre ediliyor.

Reno 11 serisi aynı zamanda 80W hızlı şarjı destekleyecek. Düz modelin 67W şarj, Pro modelin ise 80W şarj hızını destekleyeceği daha önce ortaya atılmıştı. Bu özellik, kullanıcıların telefonlarını -20 derece soğukta ve 48 derece sıcakta bile şarj edebilmelerine olanak tanıyacak.

Android 14 tabanlı ColorOS 14 ile gelen Reno 11 serisi, bellek kayıpsız sıkıştırma desteği sunarak kullanıcılara depolama alanında önemli tasarruflar sağlayacak. Ayrıca, Reno 11 modelinde MediaTek'in güçlü Dimensity 8200 işlemcisi, Reno 11 Pro modelinde ise Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemcisi bulunacak.

Oppo'nun bu yeni modelleri, öne çıkan batarya özellikleri, hızlı şarj desteği ve güçlü işlemcileriyle teknoloji severlere heyecan verici bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ