Saadet Partisi Genel Sekreteri, Ankara Milletvekili Tokatlı hemşehrimiz Mesut Doğan 24 – 25 Eylül 2023 tarihlerinde Tokat’ta olacak. Saadet Partisi’nin “Milletin Vekilleri Milletin Yanında” vurgusuyla öne çıkardığı etkinlikler kapsamında Tokat’a gelecek olan Mesut Doğan, sivil toplum örgütü temsilcileriyle, basın mensuplarıyla buluşacak, istişare toplantıları tertip edilecek.

            Saadet Partisi Tokat İl Başkanı Bilal Metehan Aydın, Merkez İlçe Başkanı Selim Işık ve Mustafa Kılınç Tokat Hürsöz gazetemizi ziyaret ederek Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Fatih Kılıç’a 24 Eylül Pazar günü tertip edilecek basın toplantısının davetiyesini bıraktılar, etkinlik içeriğine dair bilgi verdiler.

            Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Selim Işık yaptığı açıklamada “Tokat’ta iki günlük programımız olacak. Partimizin 10 tane milletvekili var. Milletin Vekilleri Milletin Yanında diyerekten 81 ili ziyaret etmeye başladılar. Her biri 10’ar ile gidecek. Ankara Milletvekili ve Partimiz Genel Sekreteri Mesut Doğan Tokat’a gelecek. 24 Eylül Pazar günü kahvaltılı basın toplantısı ile başlayacak. Akabinde İl Divan programına katılacak. 25 Eylül Pazartesi günü protokol ve stk ziyaretleri, milletle, halkla buluşmanın ardından akşamında stk temsilcileriyle yemekli toplantıda buluşulacak. İnşallah dolu dolu bir program olacak.” dedi.

YEREL SEÇİMLERİN ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) 22. yaşını kutluyor Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) 22. yaşını kutluyor

            Saadet Partisi Tokat İl Başkanı Bilal Metehan Aydın da yaptığı açıklamada “Mart 2024’te yapılacak mahalli seçimler için çalışmalarımız başladı. 81 ilin tamamında gayret sarf edilecek. Saadet Partisi şuanda seçimlere tek başına girecek gibi çalışmalara başladı. İlde, ilçede, beldelerde aday tespit komisyonlarımız kuruldu. Kararlı bir çalışmamız ve yoğun bir teveccüh var, hayırlı olur inşallah.” dedi.