TOKAT EMNİYETİNDEN PİKNİK VE KAYNAŞMA GÜNÜ...

Tokat Emniyet Müdürlüğü, meslek mensuplarını, emekli olanları, şehit ailelerini, protokolü bir araya getirdi. 

Niksar'da trafik kazasında 1 kişi yaralandı Niksar'da trafik kazasında 1 kişi yaralandı

7/24 hizmet veren bir büyük camianın aileleriyle bir tatil gününü mutlu mesut geçirmeye vesile olundu. 

Tokat İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan şahsında tüm ekibine teşekkürler. Güzel bir gün... Günün finalinde OSMAN ÖZTUNÇ konseri vardı.

Tokat İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan bugün vesilesiyle yaptığı açıklamada "Sayın Valim, protokolün değerli üyeleri, misafirler, aziz şehitlerimizin mukaddes emaneti olan aileleri, göz bebeğimiz, gazilerimiz. Basın mensupları ve cefakar meslektaşlarım ile aileleri ve etkinliğimize katılan Tokatlı dostlarımız, düzenlediğimiz etkinliğimize hoş geldiniz. Düzenlemiş olduğumuz etkinliğin amacı personelimizin aidiyet duygusunu hissettirmek, şehit ve gazi ailelerimizi ve emekli personelimizle birlikte vakit geçirmek,  Polis ve halk ilişkilerini sıcak ve samimi tutmaktır. İkincisini düzenlediğimiz etkinliğimizin hazırlanmasında başta sayın valim, belediye başkanım, kamu kurum ve kuruluşları, esnaf ve ticaret odalarıyla borsalar birliği başkanlığı olmak üzere maddi ve manevi desteklerini bizden esirgemeyen herkese teşekkür ederim. Bu vesileyle aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize de acil şifalar dilerim.” dedi.

Tokat Valisi Numan Hatipoğlu da konuşmasında “Aziz şehitlerimizin kıymetli emanetleri, değerli aileleri, hepinizi sevgiyle saygıyla selamlıyorum. Personelimiz arasında birlik beraberliği, dayanışmayı arttırmak ve aynı zamanda ilimizle kaynaştırmak için yapılan bu güzel etkinlikten dolayı başka başta sayın müdürümüz olmak üzere. Emeği geçen tüm emniyet teşkilatı mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Bu beraberliğin güzelliklere, hayırlara vesile olması dileğiyle hepinize sevgilerimi saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Günün öne çıkan halat çekme Yarışmasında Özel Harekat Şubesi geçen sene olduğu gibi bu sene de birinciydi. İkinci Çevik Kuvvet Şube, üçüncü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi oldu.