Turhal Belediyesi tarafından ilk etap Millet Bahçesi'nin hemen arka kısmında yapımına devam edilen bahçede, aileler için kamelyalar, bisiklet ve yürüyüş alanları, trafik eğitim pisti otopark ve Turhal'ın en büyük oyun grubu yer alacak.

Tokat Erbaa'da 328 m² arsa ve üzerindeki 2 katlı ev icradan yarı fiyatına satışa çıktı Tokat Erbaa'da 328 m² arsa ve üzerindeki 2 katlı ev icradan yarı fiyatına satışa çıktı

22 adet kaydırak, çeşitli ebatlarda salıncaklar, tahterevalliler ve trambolinlerden oluşacak oyun grubu sayesinde bahçeye gelen aileler, çocuklarıyla birlikte eğlenceli ve kaliteli vakit geçirme imkânı bulacak.

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek proje sorumlularından bilgi alan Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler, yapılan projenin Turhal için önemli olduğunu ifade ederek, "Millet bahçemizdeyiz. Turhal'ı hazırlamaya devam ediyoruz. Arkamda gördüğünüz ve artık kullanıma hazırlanmaya başlanan oyun grubu 22 tane kaydırağı var. 9,5 metre olacak. Bildiğimiz kadarıyla bölgede eşi benzeri olmayan bir oyun grubu ve diğer kompleksleri sizlere hazırlıyoruz. İnşallah güzel bir yaz Turhal'ı bekliyor." dedi.