Haber-Foto: Mustafa Işık

31 Mart 2024'tе Mahalli ve Yerel İdareler seçimleri kapsamında oyunu kullanan ve okulları gezen AK Parti Tokat İl Başkanı Ali Özer, seçimlerle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Başkan Ali Özer, seçim atmosferinin AK Parti lehine oldukça yüksek olduğunu belirterek, ciddi bir sürpriz ile kazanacaklarını ifade etti.

Özer, yaptığı açıklamada, "İnşallah 14-28 Mayıs'tan sonra bu seçimde de işimizin çok zor olduğu kanaatinde değilim. Vatandaştan güzel bir tepki var. Allah razı olsun. Eyüp Bey'in de geçmişte yapmış olduğu güzel işler var. İlçelerimizde de oldukça iyi durumdayız. Buradan ciddi bir sürpriz çıkarsa da çok şaşırmayacağım, beklentim yüksek. Zannettiğim, zannedilenin ya da kamuoyunda konuşulanın hava oldukça güzel. AK Parti lehine güzel bir hava var." şeklinde konuştu.

Tokat’ta virajı alamayan otomobil bariyerlere çarptı: 2 yaralı Tokat’ta virajı alamayan otomobil bariyerlere çarptı: 2 yaralı

Başkan Ali Özer'in açıklamalarıyla birlikte, AK Parti'nin seçimlerdeki güçlü duruşuna vurgu yapıldı ve partinin umut verici bir atmosfere sahip olduğu dile getirildi.