Tokat Dernekler Federasyonu (TOKFED) Genel Başkanı Kamil Dündaroğlu ile Yönetimden Adem Karaca, Şevki Keskin, 12 Ekim ile 15 Ekim 2023 tarihlerinde Ankara’da gerçekleşecek Tokat Tanıtım Günleri’nin organizesi ve duyurusu için Tokat’ta bir dizi ziyaretlerde bulunuyorlar.

            Tokat Hürsöz gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Fatih Kılıç ile bir araya gelen TOKFED Genel Başkanı Kamil Dündaroğlu ve Yönetimden Adem Karaca, Şevki Keskin, Tokat Tanıtım Günlerinin içeriğinden bahsettiler. Gazeteci Fatih Kılıç, “insan için hep bir davet var bu hayatta... Yeni bir davetiye gelmişken, toplumsal kılmak da bize düşer. Ankara'daki dört güne en az 2 milyon hemşehrimizin, yurttaşın buluşması için yoğun çaba sarf ettiklerini vurguladı. Omuz vermekte olanlara şimdiden teşekkürlerini bildirdi.” Diye paylaşımda bulundu.

TOKAT SEVDASI BÖYLE BİR ŞEY OLSA GEREK!

Atatürk’e hakaret eden kişi hakkındaki iddialara İletişim'den yanıt Atatürk’e hakaret eden kişi hakkındaki iddialara İletişim'den yanıt

TOKFED Yönetimi ayrıca ilçe belediyelerinde de ziyaretlerde bulunmaktalar. Almus İlçe Belediye Başkanı Bekir Özer’i makamında ziyaret eden Genel Başkanı Kamil Dündaroğlu “12-Ekim 2023 tarihlerinde yapılacak olan, Tokat Tanıtım Günleri ile ilgili bilgilendirmede bulunmak amacıyla Tokat’tayız. Mesai 18.00'da bitmiş, bizim mesaimiz devam ediyor. Almus ilçe Belediye Başkanı sayın Bekir Özer ve Çevreli Belde Belediye Başkanı sayın Sadi Ertan Soysal saat 20.30'da TOKFED yönetimi adına bizleri bekliyorlar ve ağırlıyorlar. Onun için yazının başlığını "Tokat Sevdası Böyle Bir Şey Olsa Gerek" diye yazdım. Bizlerin yaptığı fedakarlığa karşılık olarak, Başkanlarımızın göstermiş oldukları nezaket ve hassasiyete teşekkür ediyor saygılar sunuyoruz.” Diye bilgi paylaştı.