Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'in Uzun Süre Birlikte Sunduğu 2. Sayfa Programı'ndaki Ayrılık, İzleyicileri Şaşırttı. Peki, Aramızda Kalmasın Sunucusu neden ayrıldı? Aramızda Kalsın Müge ve Gülşen neden ayrıldı? Aramızda Kalmasın Sunucusu neden yok? Aramızda Kalmasın Gülşen neden ayrıldı? İşte detaylar...

10 Haziran 2024 TV’lerde yayında olan dizilerde neler olacak? Seyircileri neler bekliyor? Pazartesi’nin Dizi Özetleri 10 Haziran 2024 TV’lerde yayında olan dizilerde neler olacak? Seyircileri neler bekliyor? Pazartesi’nin Dizi Özetleri

Aramızda Kalmasın Sunucusu neden ayrıldı?

Uzun yıllardır ekranların sevilen yüzleri Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'in ortak sunduğu 2. Sayfa programı, son günlerde sıkça konuşulan bir ayrılık haberiyle gündeme oturdu. Gülşen Yüksel'in programdan ayrılma kararı, izleyiciler arasında büyük bir merak uyandırdı. Gelin, ayrılığın perde arkasına birlikte bakalım.

18 yıldır birlikte program yapan ve ekranlara damga vuran ikili Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'in yolları, son programda Gülşen Yüksel'in yaptığı duyurunun ardından ayrıldı. Yapılan açıklamalara göre, Gülşen Yüksel'in programdan ayrılma sebebi, yeni projelere odaklanma isteği olarak belirtildi. Kendi ağzından duyurduğu veda konuşmasında Yüksel, 2024'e umut dolu yeni başlangıçlarla girmek istediğini ve bu nedenle 2. Sayfa programından ayrıldığını dile getirdi.

Aramızda Kalsın Müge ve Gülşen neden ayrıldı?

Gülşen Yüksel'in ayrılığının ardından ise Müge Dağıstanlı, "Aramızda Kalmasın" adlı yeni bir programla ekranlara geri dönme kararı aldı. Dağıstanlı'nın yeni programında ise gazeteci Ali Eyüboğlu ile birlikte olacağı duyuruldu.

Ancak ayrılıkla ilgili bazı iddialar da ortaya atıldı. Bazı kaynaklar, Gülşen Yüksel'in programdan ayrılma sebebini dolandırıcılık iddialarıyla ilişkilendirirken, resmi bir açıklama bu yönde yapılmadı.

Sonuç olarak, uzun yıllar birlikte program yapan ikili Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'in yolları ayrılsa da, her ikisinin de yeni projelerle ekranlara döneceği ve dostluklarının devam edeceği belirtiliyor.

Aramızda Kalmasın Gülşen neden ayrıldı?

Müge ve Gülşen'in uzun bir süredir birlikte sunduğu "2. Sayfa" programı, Gülşen Yüksel'in ayrılma isteğiyle noktalandı. Gülşen, daha fazla zaman ayırabilmek adına kendisine ve ailesine odaklanmak istediği için programdan ayrılmaya karar verdi. Bu ayrılık, programın uzun yıllar devam eden formatının sonunu getirdi ve yerine "Aramızda Kalmasın" adında yeni bir program başlatıldı.

Ancak, 2. Sayfa'nın sonlanmasının ardında İrem Derici'nin ortaya attığı bir iddia da bulunuyor. Derici, katıldığı bir programda "manavlar" olarak adlandırdığı kişilerin dolandırıcılık yaptığını öne sürdü. İddiaya göre, İrem Derici'nin "manavlar" dediği kişiler, programın sunucuları olan Müge ve Gülşen idi. İddialara göre, Gülşen, Müge'yi 2 yıldır dolandırmış ve faturaları Gülşen'in eşi kesmiş. Bu iddialar ortaya çıktığında olaylar büyümüş ve kanal karışmış.

İrem Derici'nin anlatımına göre, bu "manavlar"dan biri Amerika'ya taşınma planları yapıyormuş ve diğerinin ise mağdur olduğunu belirtmiş. Programın belirsizlik içinde sona erdiği ve yeni bir programın başlatıldığı ortamda, İrem Derici'nin ifşa ettiği iddialar büyük yankı uyandırdı. Ancak, bu iddiaların doğruluğu ya da arkasındaki gerçek detaylar tam olarak netleşmedi ve programın sonlanmasının ardındaki nedenler henüz kesinlik kazanmadı.

Gülşen Yüksel kimdir?

Gülşen Yüksel, 24 Haziran 1977'de İstanbul'da doğmuş ve yengeç burcudur. Şu anda "Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa" programında sunuculuk yapmaktadır. Magazin alanında başarılı bir kariyere sahiptir. Vatan Gazetesi ve Sabah Gazetesi'nde magazin müdürü olarak çalışmıştır. Eğitim hayatıyla ilgili belirtilen bir bilgi bulunmamaktadır. Televizyon sunuculuğunda da önemli adımlar atmıştır.

Müge Dağıstanlı kimdir?

Müge Dağıstanlı, 1968 yılında İstanbul'da doğmuştur. Bahçeşehir Üniversitesi Yeni Medya Bölümü mezunudur. Gazetecilik kariyerine Posta Gazetesi'nde başlamış, köşe yazarlığı ve magazin müdürlüğü gibi görevlerde bulunmuştur. Radikal Gazetesi'nde de çalışmış ve sinema-televizyon üzerine yazılar kaleme almıştır. Televizyon kariyerinde "2. Sayfa" ve "Renkli Sayfalar" gibi programlarda başarıyla sunuculuk yapmıştır.

Kaynak: HABER MERKEZİ