31 Mart 2024 Mahalli İdareler seçiminde gözler sandıklardan çıkacak muhtarlık sonuçlarına çevrilmişti. Tokat Merkez’deki 42 mahalle muhtarından 22 tanesi değişti. Tokat’ın yeni mahalle muhtarları şu isimler oldular:

1)                  Tokat Merkez Akdeğirmen: Muhammed Resul Çalışkan (Dursun Bultan Seçilemedi)

2)                  Alipaşa: Kemal Öğüt (Yeniden Seçildi)

3)                  Altıyüzevler: Mücahit Duran (Yeniden Seçildi)

4)                  Bahçelievler: Nurettin Gürer (Şaban Türk Seçilemedi)

5)                  Bedestenlioğlu: Turgut Çelik (Yeniden Seçildi, Rakibi Başka Yoktu)

6)                  Büyükbeybağı: Abdullah Kasapoğlu (Mehmet Yoldaş Aday Olmadı)

7)                  Cami-İ Kebir: Mustafa Gökrem (Yeniden Seçildi)

8)                  Cemalettin: Cüneyt Cansu (Mehmet Dağdeviren Aday Olmamıştı)

9)                  Çay: Mehmet Demirtaş (Yeniden Seçildi)

10)               Derbent: Serdar Yaman (Fatih Kutlu Seçilemedi)

11)               Devegörmez: Osman Saldırıcıer (Yeniden Seçildi)

12)               Doğancı: Bahri Kuşakoğlu (Halil Üneş Seçilemedi)

13)               Doğukent: Cihan Yıldız (Sıtkı Dal Seçilemedi)

14)               Erenler: Gülhami Bozdemir (Ahmet Öncü Seçilemedi)

15)               Esentepe: Yücel Yazıcı (Yeniden Seçildi)

16)               Geyras: Lütfi Ulaşer (Yeniden Seçildi)

17)               Gezirlik: Hasan Demir (Yeniden Seçildi)

18)               Gülbaharhatun: Ömer Arslan (Necati Çelik Seçilemedi)

19)               Güneşli: Hasan Uslu (Yeniden Seçildi)

Naci Görür Turhal depremi ile ilgili açıklama yaptı! Naci Görür Turhal depremi ile ilgili açıklama yaptı!

20)               Hocaahmet: Okan Türköz (Abdülkadir Şanalmış Seçilemedi)

21)               Kâbe-İ Mescit: Atilla Karşıyaka (Yeniden Seçildi)

22)               Kaleardı: Kenan Kara (Yeniden Seçildi)

23)               Karşıyaka: Turan Türk (Yeniden Seçildi)

24)               Kaşıkçıbağları: Kudret Karabekiroğlu (Muhsin Sözen Seçilemedi)

25)               Kemer: Turgay Akıntaş (Ünal Yılmaz Seçilemedi)

26)               Küçükbeybağı: Davut Kibar (Halim Tatlı Seçilemedi)

27)               Kümbet: Ömer Atılgan (Ali Kas Seçilemedi)

28)               Mahmutpaşa: Ferdi Uğurlu (Cemal Demirel Seçilemedi)

29)               Mehmetpaşa: Adem Sönmez (Yeniden Seçildi)

30)               Oğulbey: Halis Akın (Yeniden Seçildi)

31)               Örtmeliönü: Nurettin Çelik (Ali Yirikoğlu Seçilemedi)

32)               Parekende: Ramazan Kazım Ay (Hüseyin Kuyucu Seçime Girmedi)

33)               Semerkant: Ferid Yılmaz (Yeniden Seçildi)

34)               Seyit Necmettin: Fatih Erbek (Yeniden Seçildi)

35)               Soğukpınar: Rasim Yılmaz (Yeniden Seçildi)

36)               Topçam: Ahmet Arıkan (Mustafa Kablan Seçilemedi)

37)               Topçubağı: Nizamettin Aluç (Yeniden Seçildi)

38)               Yârahmet: Vedat Bozdemir (Elvan Ergin Seçilemedi)

39)               Yenimahalle: Yusuf Koçoğlu (Muzaffer Demir Seçilemedi)

40)               Yeniyurt: Mustafa Yıldız (Yeniden Seçildi)

41)               Yeşilırmak: Anıl Çelik (İrfan Koç Seçilemedi)

42)               Yeşilova: Hasan Alpay (İbrahim Çelik Seçilemedi)