Düzce’de düzenlenen ASES U13 Açık Hava Okçuluk Türkiye Şampiyonası’nda Kayseri Spor A.Ş. Spor Kulübü sporcuları, 3 gümüş madalya alarak önemli bir başarıya imza attı.

ASES U13 Açık Hava Okçuluk Türkiye Şampiyonası Düzce’de yapıldı. Şampiyonaya katılanKayseri Spor A.Ş. Spor Kulübü sporcularından Gupse Gülperi Öztürk , 09-10 Yaş Klasik Yay Kadınlar Kategorisinde Türkiye İkincisi olarak gümüş madalya kazandı. 11-12 Yaş Klasik Yay Kadınlar Kategorisinde mücadele eden Buğlem Özdemir’de yine Türkiye İkincisi olarak gümüş madalyanın sahibi oldu. Gupse Gülperi Öztürk ve Defne Türkmen’den oluşan 09-10 Yaş Klasik Yay Kadın Takım Kategorisinde de Kayseri Spor A.Ş. Spor Kulübü Türkiye İkinciliğini alarak, gümüş madalyaya hak kazandı.

Hulusi Akar: "Bazı sıkıntılar olabiliyor fakat şuan her şey kontrol altında" Hulusi Akar: "Bazı sıkıntılar olabiliyor fakat şuan her şey kontrol altında"

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, sporcuları ve antrenörleri Furkan Dernekli ile Gizem Elmaağaçlı’yı tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

Kaynak: iha