Müsiad Çorum Şubesi'nin ev sahipliğinde düzenlenen İş Geliştirme Toplantısına katılan Müsiad Tokat üyesi firmalarımız B2B İş Görüşmeleri için katılımcı firmalarla bir araya geldiler. 

Üyelerin ticari hacimlerini artırmak için düzenlenen toplantıya dair paylaşılan bilgiler şöyle oldu:

* MÜSİAD ÇORUM Şubemizin Üye Firmalarından TEZ OLUKLU MUKAVVA AMBALAJ Firmasını Şube Başkanımız İHSAN MİSAFİR, Çorum Şube Başkanımız HÜSEYİN ÖZTÜRK ve Şube üyelerimiz birlikte ziyaret ettiler. Üyelerimizin bölge ekonomisine, üretimine ve istihdamına sağlamış oldukları katkıdan dolayı kendilerine teşekkür ederiz.

* MÜSİAD ÇORUM Şubemizin Üye Firmalarından MAKENAS MAKİNA SANAYİİ Firmasını Şube Başkanımız İHSAN MİSAFİR, Çorum Şube Başkanımız HÜSEYİN ÖZTÜRK ve Şube üyelerimiz birlikte ziyaret ettiler. Üyelerimizin bölge ekonomisine, üretimine ve istihdamına sağlamış oldukları katkıdan dolayı kendilerine teşekkür ederiz.

* MÜSİAD ÇORUM Şubemizin Üye Firmalarından AKYOLLAR DERİ ÜRÜNLERİ Firmasını Şube Başkanımız İHSAN MİSAFİR, Çorum Şube Başkanımız HÜSEYİN ÖZTÜRK ve Şube üyelerimiz birlikte ziyaret ettiler. Üyelerimizin bölge ekonomisine, üretimine ve istihdamına sağlamış oldukları katkıdan dolayı kendilerine teşekkür ederiz.

Merkez Bankası politika faizini 500 baz puan artırarak yüzde 30'a çıkardı Merkez Bankası politika faizini 500 baz puan artırarak yüzde 30'a çıkardı

* MÜSİAD ÇORUM Şubemizin Üye Firmalarından SAGA FRESH TÜKETİM KOOP. Firmasını Şube Başkanımız İHSAN MİSAFİR, Çorum Şube Başkanımız HÜSEYİN ÖZTÜRK ve Şube üyelerimiz birlikte ziyaret ettiler. Üyelerimizin bölge ekonomisine, üretimine ve istihdamına sağlamış oldukları katkıdan dolayı kendilerine teşekkür ederiz.

* MÜSİAD ÇORUM Şubemizin Üye Firmalarından GOLONYA Firmasını Şube Başkanımız İHSAN MİSAFİR, Çorum Şube Başkanımız HÜSEYİN ÖZTÜRK ve Şube üyelerimiz birlikte ziyaret ettiler. Üyelerimizin bölge ekonomisine, üretimine ve istihdamına sağlamış oldukları katkıdan dolayı kendilerine teşekkür ederiz.

* Başkanımız İHSAN MİSAFİR, Başkan Yardımcılarımız ve üyelerimiz, Çorum Şubemizi ziyaret ettiler. Başkanımız İHSAN MİSAFİR, Çorum Şube Başkanımız HÜSEYİN ÖZTÜRK ve Yönetim Kuruluna düzenlemiş oldukları bu verimli toplantı ve ev sahipliği için teşekkür ettiler. Bölge ekonomisini, üretimini ve istihdamını arttırmak için çeşitli istişarelerde bulundular. Başkanımız İhsan Misafir Çorum Şubemizi en kısa sürede ilimizde ağırlamak için davet ettiler.

* MÜSİAD ÇORUM Şubemizin Üye Firmalarından GREYDER AYAKKABI Firmasını Şube Başkanımız İHSAN MİSAFİR, Çorum Şube Başkanımız HÜSEYİN ÖZTÜRK ve Şube üyelerimiz birlikte ziyaret ettiler. Üyelerimizin bölge ekonomisine, üretimine ve istihdamına sağlamış oldukları katkıdan dolayı kendilerine teşekkür ederiz.

Helal, Bol Kazanç Dileriz.