Pursaklar Belediyesi, Nezaket Okullarında öğrencilerin daha sağlıklı ve daha hijyenik bir ortamda eğitim alabilmeleri için okulların tatile girmesi ile birlikte bakım onarım çalışmalarına başladı.

Pursaklar Belediyesi, Nezaket Okullarında fiziki şartları daha sağlıklı bir hale taşıyabilmek adına öğrencilerin, sağlıklı ortamlarda eğitim alabilmeleri için yaz döneminde bakım-onarım çalışmalarına başladı. Belediye ekiplerince gerçekleştirilen çalışmalarda sınıflar, ortak kullanım alanları başta olmak üzere en ince ayrıntısına kadar her nokta detaylıca kontrollerden geçerek eksikler bir bir gideriliyor.

MSB: “Yunanistan Savunma Bakanı Dendias’ın Kıbrıs Türklerini ve kahraman Türk ordusunu hedef alan düzeysiz, yalan ve iftira dolu açıklamasını şiddetle kınıyoruz” MSB: “Yunanistan Savunma Bakanı Dendias’ın Kıbrıs Türklerini ve kahraman Türk ordusunu hedef alan düzeysiz, yalan ve iftira dolu açıklamasını şiddetle kınıyoruz”

‘‘Ailelerimizin gönül rahatlığı ile çocuklarını emanet edecekleri bir ortam sağlıyoruz’’

Öğrencilerin en iyi ortamlarda eğitim alabilmeleri için Nezaket Okullarında hummalı çalışmalara başladıklarını ifade eden Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘Geleceğimizin mimarı olacak olan çocuklarımızın sağlıklı ortamlarda eğitim alabilmeleri için yaz dönemi ile birlikte Nezaket Okullarımızda genel bakım-onarım çalışmalarına başladık. Çocuklarımıza en iyi eğitimi, en kaliteli ortamlarda vermek adına hazırlıklarımızı yapıyoruz. Ailelerimizin gönül rahatlığı ile çocuklarını emanet edecekleri bir ortam sağlıyoruz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız her şeyin en iyisine en güzeline layık’’ dedi.

Kaynak: iha