Tokat Balkan Türkleri Derneği'nin düzenlediği "Cumhuriyetimizin ve Mübadelenin 100. Yılı" anma programına iştirak eden Cüneyt Aldemir, Balkanlardan Türkiye'ye göç eden vatandaşların ülkenin zengin mozaiklerinden birini oluşturduğunu belirtti. Dernek Başkanı Yavuz Cemil Erdem ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Aldemir, bu tür etkinliklerin bir araya gelmeyi ve birbirimizi anlamayı sağladığını ifade etti.

Aldemir, Zile'ye bağlı Çakırcalı Köyü'nde gerçekleştirdiği incelemelerde Tokat Valisi Numan Hatipoğlu ve Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ile birlikte vatandaşları ziyaret etti. Göreve talip olduklarını belirten Aldemir, vatandaşların sürekli yanlarında görmek istedikleri bir liderlik anlayışını benimsediklerini ve bu doğrultuda sahada aktif olarak bulunduklarını vurguladı.

Cüneyt Aldemir, "Vatandaşlarımızın bizleri sadece seçim dönemlerinde değil her zaman yanlarında görmek istediklerinin farkındayız. Güçlü Türkiye için, güzel yarınlarımız için daima vatandaşlarımızın hizmetindeyiz" diyerek, gelecek nesillere daha iyi bir Türkiye bırakma hedefi doğrultusunda çalıştıklarını ifade etti.

Enflasyon nereye gidiyor? Memur ve memur emeklileri ne kadar zam alacak? Enflasyon nereye gidiyor? Memur ve memur emeklileri ne kadar zam alacak?