Ünlü şarkıcı Seda Sayan'ın ablası Nursel Yıldız, yıllar önce geçirdiği estetik operasyonun ardından yaşadığı deformasyonla mücadele etti. Ancak, kardeşi Seda Sayan'ın önerisi ve yardımıyla Nursel Yıldız, başarılı bir estetik operasyon geçirerek yeniden doğdu.

GTA 6 Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Türkiye saati ile kaçta? GTA 6 Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Türkiye saati ile kaçta?

Göz çevresinde meydana gelen deformasyonun ardından Seda Sayan'ın yönlendirmesiyle bir estetik uzmana başvuran Nursel Yıldız, geçmişteki yanlış müdahalenin izlerini silmek için ameliyat masasına yattı. Operasyonun ardından Yıldız'ın yüzündeki problemler giderildi ve gençleştirme ameliyatıyla başarılı bir operasyon tamamlandı.

Sosyal medyayı sallayan bu estetik başarının izleri, Nursel Yıldız'ın kardeşi Seda Sayan tarafından paylaşılan bir videoyla ortaya çıktı. Operasyondan sadece 15 saat sonra çekilen görüntülerde, Nursel Yıldız'ın yüzündeki muazzam değişim dikkat çekti. Yıldız, "Kendimi şu halimle muhteşem hissediyorum" ifadeleriyle operasyonun başarısını dile getirdi.

Estetik uzmanı, yaptığı açıklamada Nursel Yıldız'ın 30 günlük bir iyileşme sürecine ihtiyaç duyacağını belirtti. Ancak, operasyonun etkileri sadece birkaç saat içinde bile dikkat çekici bir şekilde ortaya çıktı.