Bu sefer damat ve geline bahşiş vermek için kesildi Bu sefer damat ve geline bahşiş vermek için kesildi

Tokat İl Müftülüğü, Sivil Toplum Kuruluşları ile birlikte düzenlenen "Gençler ve Aileler Sabah Namazında Buluşuyor" programı 10 Eylül pazar günü Tokat Ali Paşa Camii'nde gerçekleştirildi.

Sabah namazı programında konuşan Tokat İl Müftü Yardımcısı Ali Tuna, "Allah namazlarımızı kabul eylesin, bizleri seher vaktinde buluşturan Rabbimize şükürler olsun. Burada bulunduğumuz gibi ahirette de bir araya gelmeyi nasip etsin. Allah, sizlerin çocukları ve aileleri ile geldiğiniz için razı olsun. Size bir Hadis-i Şerif hatırlatmak istiyorum: İnsanın amel defteri üç şeyle açık kalır. Arkasından hayır ve dua eden bir evlat bırakan bunlardan biridir. Yarın okullarımız açılıyor. Derslere Besmele ile başlayıp şükür ile bitiren bir neslimizin olması temennisinde bulunuyoruz. Allah, tüm öğrencilerimize bereketli bir eğitim-öğretim dönemi nasip etsin" dedi.

Sabah namazı buluşması, İstanbul Hürrem Çavuş Camii Müezzin Kayyımı Okan Sağdıç, Gençlik Koordinatörü Semih Öğrünç ve Ali Paşa Camii görevlileri tarafından okunan ilahiler ve ezgilerlerin ardından İstanbul Hürrem Çavuş Camii İmam Hatibi Metin Kaçar tarafından dua edildi.

Program, çorba ikramının ardından sona erdi.