Hoş geldin, hoş geldin, hoş geldin DÜNYA’M. Dokuz aylık uzun yollardan gelen, heyecanla doğumunu beklediğimiz, gelişiyle varlığımıza değer katan, türlü türlü sıfatlar ekleyen, hayata bakışımızı değişt...
Medeniyetlere başşehirlik yapan memleketimin sırlarını çözmeye var mısınız? Bu hafta sizlere farklı bir bakış açısıyla Leylekli Köprünün sosyolojik tarihini yorumlayacağım.
Bu hafta köşe yazımda altına imzamı atacağım Prof. Dr. Akademisyen Selçuk Şirin hocamın köşe yazısını aynen noktasına virgülüne dokunmadan sizlerle paylaşıyorum.
KADİM ŞEHRİMİZİN KADIM İNSANLARI Emlak Danışmanı BROKER DURAN ÖZDEMİR
“MESELE TOKAT İSE GERİSİ TEFERRUATTIR “
29 Ekim 2023 CUMHURİYETİMİZİN KUTULUŞUNUN 100. YILI KUTLU OLSUN. Mareşal Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün USTALIK eseri CUMHURİYET 100 yaşında.
Bu bağlantı sizi https://www.hursozgazetesi.com dışındaki bir siteye yönlendiriyor.