Sayın Kılıçdaroğlu, geçirdiğimiz seçim dönemindeki yanlışlıklarınıza gün geçmiyor ki yenisi eklenmesin

Bir parti lideri ile parti organlarınızdan habersiz görüşmeleriniz, seçimde dağıttınız milletvekilliği gibi bakanlık dağıtmalarınız vb.

Tokat’taki milletvekili aday sıralamasında notunuzu vermiştim. Bunların bu işi bilen kurmayları yok demiştim kendi kendime…

Sayın Kılıçdaroğlu: yapacağınız tek şey vardı, 14 mayıs seçimleri sonrası hemen istifa etmek.

Bunu yapmadınız, parti her gün bir adım daha geriye gidiyor. Curcunalar ve karışıklıklar partisi oldu CHP.

Dürüst bir bürokrat olarak yaptığınız görevlerden sonra CHP’deki çabalarınıza da saygı duyuyorum. Ama su bulanıyor Sayın Kılıçdaroğlu…

Körü körüne direnmek ülke zararına oluyor. Partiyi bölmeye gittiğinizi sezemiyor musunuz?

Önümüzde çok önemli bir mahalli seçim var. Dinamik bir güçle bu seçime gitmek gerek. CHP bu dinamizmden yoksun. Ayrı telden çalanlar çoğalıyor gün geçtikçe.

Partinize ve şahsınıza hakarete varabilecek dilde saldıranları başucunuza koyup danışman yapıyor, sonra da “bilmiyordum” diyorsanız bu bir zaaftır. Bilmeden yapabileceğiniz başka şeyler de olabilir demektir.

Son yaptığınız danışmanlık atamaları bir skandal partiniz için. Hüdapar’a yaptığınız ılımlı bakış, partinize ve size ağır sözlerle saldıranlara duyduğunuz yakınlık, parti organlarınızdan habersiz yaptığınız atamalar laiklik ilkelerinden uzak görünümlere yönelmek, akla başka şeyler getiriyor.

Yoksa siz de o meşhur projenin bir ayağı mısınız?